Tipgames a.s.

O společnosti

Tipgames

Obchodní společnost TIPGAMES a.s. (dále jen „Tipgames“) vznikla v roce 2002 jako dceřiná společnost největší sázkové kanceláře v České republice TIPSPORT a.s. V roce 2011 došlo u Tipgames ke změně vlastnické struktury. Tipgames svoji činnost provozuje na základě příslušných licencí vydaných MF ČR dle zák. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách, ve znění pozdějších předpisů. Tipgames se zabývá především provozováním videoloterijních terminálů, lokálních systémů,  výherních hracích přístrojů, a vícemístných elektronických zařízení – elektronických rulet v široké síti svých provozoven po celé České republice s důrazem na nadstandardní kvalitu poskytovaných služeb své klientele.

Tipgames buduje a zařizuje pro své klienty síť multifunkčních herních středisek - sportbarů, ve kterých je možné využít široké spektrum nabízených služeb, ať už hry na nejmodernějších interaktivních herních zařízeních propojených funkcí Jackpot a GONG, ale též možnost kurzových sázek a jiných loterií (stírací losy, číselné loterie) či jiným neloterních forem zábavy. Našimi přednostmi jsou okamžité vyplácení výher, celoplošné i zcela lokální marketingové aktivity,  příjemná a profesionální obsluha  - to vše podpořeno kvalitním prostředím klimatizovaných sportbarů s velkoplošnou projekcí především sportovních pořadů a přenosů. Tipgames má pevnou pozici na českém trhu zábavy pro odpovědné dospělé.

Jaká je vize naší společnosti:

Chceme být nejmodernější a nejprogresivnější společností v oblasti provozu herních zařízení a svým klientům nabízet jen to nejzajímavější z nabídky videoloterijních terminálů, výherních hracích přístrojů a rulet. V nadstandardním prostředí našich herních středisek klademe důraz na komfort, pohodlí a diskrétnost pro naše klienty. Svými marketingovými aktivitami jsme vždy o krok před konkurencí a budujeme si tak silné postavení na českém trhu.

Vývoj společnosti

První provozovnu společnost otevřela v listopadu 2002 v Lovosicích. V současné době provozuje cca 60 vlastních sportbarů (herních středisek) a své produkty má umístěny na více než 200 provozovnách po celé České republice. 

Údaje o společnosti

Sídlo společnosti:

TIPGAMES a.s.
IČ: 26709112, DIČ: CZ26709112
sídlo: Praha 1, Václavské náměstí 56/802, PSČ 110 00
korespondenční adresa: Beroun, Politických vězňů 156, PSČ: 266 01
zapsaná v OR vedeném u MS v Praze, oddíl B, vložka 7765

splacený základní kapitál 100.000.000,- Kč

 

Odkazy

Tipsport

Partneři:

1.FK PŘÍBRAMFK Baumit Jablonec

Online hra: