Tipgames a.s.

VIP bonus

Setřete stírací vrstvu na kuponu a pod ní naleznete Váš jedinečný registrační číselný kód. Setřený kupon velmi pečlivě uschovejte, pouze na jeho základě je hráč oprávněn čerpat jednotlivé bonusy. Bez předloženého kuponu není obsluha oprávněna bonus vydat. Odešlete registrační SMS zprávu ve tvaru: REG*(7místný registrační číselný kód z kuponu) na telefonní číslo: 731 441 331. Vzor SMS zprávy: REG*1234567. Registrační kód a číslo mobilního telefonu, ze kterého je SMS zpráva odesílána, je možné uplatnit v systému pouze pro jednu aktivní registraci. Po odeslání SMS registrační zprávy budete vyrozuměni automatickou SMS o stavu Vaší registrace. Jednotlivé odchozí SMS zprávy jsou zpoplatněny v rámci příslušného tarifu Vašeho telefonního operátora.

Výběr bonusu

O aktuálním bonusu budou informováni pouze úspěšně zaregistrovaní hráči a vždy výhradně prostřednictvím SMS zprávy. Součástí zprávy je vždy uvedení výše bonusu a termínu jeho platnosti, případně i jedinečný PIN kód. Po předložení kuponu s registračním kódem obsluze sportbaru a nahlášení PIN kódu z příchozí SMS zprávy (bude-li uveden) je obsluha oprávněna bonus vydat. Bonus do hry nelze vybrat v hotovosti a nelze jej vydat po lhůtě platnosti. Bonus nelze vybrat ani uplatnit na jiné provozovně v rámci sítě provozoven TIPGAMES, než na které byla provedena registrace.

Zrušení registrace

Pro zrušení registrace odešlete SMS zprávu z telefonního čísla, které je v systému již registrováno ve tvaru: STOP* na číslo 731 441 331.

Provozovatel PROGRAMU je společnost TIPGAMES, a.s., Václavské nám. 56/802, Praha 1, 110 00, IČ: 26709112, zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 7765.

 

Odkazy

Tipsport

Partneři:

1.FK PŘÍBRAMFK Baumit Jablonec

Online hra: